dr n. farm. Joanna Kuśmierczyk

... po jednej stronie kładziemy umysł,
a po drugiej serce

 

Klinika Dr Kuśmierczyk to miejsce, gdzie łączą się: nowoczesne podejście do Pacjenta – m.in. dzięki zastosowaniu najwyższej klasy aparatury medycznej – z dbałością o jego stan ducha.

Za cel działalności Kliniki postawiliśmy sobie nie tylko poprawę zdrowia chorych, ale również to, żeby każdy nasz Pacjent otoczony był troską i zrozumieniem.

Dla mnie, jako pracownika służby zdrowia, byłego asystenta na Akademii Medycznej (obecnie WUM), biorącego udział w kształceniu młodych lekarzy, a obecnie Prezesa Kliniki, jest to niezwykle ważny aspekt.

Naszą sentencją, zgodnie z którą staramy się postępować jest myśl ojca nowoczesnej medycyny – Awicenny: „zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane „.

Z całą odpowiedzialnością mogę Państwa zapewnić, iż Zespół Lekarzy, pracujący w Klinice Dr Kuśmierczyk, to nie tylko wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim lekarze – ludzie, niosący pomoc opartą na ogromnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

W naszej Klinice zatrudniamy także Zespół wybitnych specjalistów w dziedzinie psychologii dzieci i dorosłych. Klinika oprócz leczenia wielu schorzeń dysponuje możliwością wykonywania nowoczesnej diagnostyki nieinwazyjnej. Wszystko to w połączeniu z profesjonalną Kadrą sprawia, że nasza placówka gwarantuje komplementarne podejście do Pacjenta i dlatego jest godnym polecenia ośrodkiem.

Razem z całym Zespołem mamy nadzieję na spełnienie oczekiwań chorych zarówno dorosłych, jak i najmłodszych, a co za tym idzie poprawę ich komfortu życia. Jest to dla nas niekwestionowany priorytet.

Dlatego też na wadze spraw związanych ze zdrowiem naszych Pacjentów, po jednej stronie kładziemy umysł, a po drugiej serce.

Z wyrazami szacunku

z troską myślimy o Tobie

Add Your Tooltip Text Here

Dossier